Granit Ivory Brown

Ivory Brown to spełniający najwyższe standardy kamień pochodzenia indyjskiego. Często nazywany również Shivakashi Yellow. Jak na granit zaskakuje on nietuzinkowym wyglądem.

Kolorystyka

Granit ten charakteryzuje się ciekawymi barwami - od piaskowej żółci, aż po subtelne odcienie brązu wraz z rozmytymi po całej powierzchni czerwono-różowymi smugami. Takie naturalne połączenie kolorystyczne tworzy piękną, jednorodną całość. Granit Ivory Brown jest trwały, wytrzymały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Te cechy pokazują, że świetnie sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

zastosowanie

Granit ten znajdzie wiele zastosowań, m.in. świetnie sprawdzi się jako okładzina ścienna, elewacja czy blat łazienkowy. Szczególnie popularnym zastosowaniem granitu Ivory Brown jest zrobienie z niego blatu kuchennego. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie styl nowoczesnego wnętrza z nie przesadną elegancją.

Oferta

GB United stawia na jakość sprowadzanych materiałów. W ofercie znajdą Państwo zarówno granit Ivory Brown, jak i wiele innych nietuzinkowych kamieni.

 

Zobacz ten granit w naszym sklepie