Granit czarny Black Galaxy

Granit Black Galaxy lub Star Galaxy to piękny czarny kamień wydobywany w Indiach.

KOLORYSTYKA

Dzięki zatopionym w czerni granitu złotym ziarnom do złudzenia przypomina rozgwieżdżone nocne niebo. Jest to doskonała propozycja aby podkreślić wystrój eleganckiego wnętrza kuchni czy łazienki.

Czarny granit to klasyka- znajduje szerokie zastosowanie zarówno w klasycznych kuchniach jak i salonach utrzymanych w stylu glamour.

Black Galaxy wśród innych czarnych granitów wyróżnia się blaskiem kryształowych drobinek w odcieniach złota i bieli. Kapitalnie skomponuje się z jasnymi meblami kuchennymi, a dzięki zatopionym ziarnom będzie łatwy w utrzymaniu czystości, a niewielkie niedociągnięcia podczas mycia będą niezauważalne, bo wzrok zawsze będzie kierowany w stronę mieniących się złotych cząsteczek.

ZASTOSOWANIE

Granit Star Galaxy to idealne połączenie elegancji, prostoty i funkcjonalności. Ze względu na odporność materiału, łatwość czyszczenia i brak plam często możemy spotkać Black Galaxy w kuchni jako blat, ale również jako blat w łazience czy płytki podłogowe. Granity świetnie przewodzą ciepło, dlatego sprawdzą się przy ogrzewaniu podłogowym. Polerowane płytki na podłodze salonu pokreślą piękno i uwydatnią kolorystykę dzięki lustrzanemu odbiciu.

GB United jako bezpośredni importer granitów indyjskich i chińskich zawsze stawia na funkcjonalność i jakość sprowadzanych materiałów. Stąd w naszej ofercie Star Galaxy- dla klientów wymagających, podążającymi za trendami w architekturze o niebanalnym smaku. 
 

Zobacz ten granit w naszym sklepie