Granit czerwony Cats Eye (Ruby Star)

Granit Ruby Star to kamień pochodzący z Indii. idealnie sprawdzi się podczas anomalii pogodowych tak często występujących w naszym klimacie. 

Kolorystyka

Jedną z zalet granitu Ruby Star jest jego oryginalne zabarwienie. Charakteryzuje się on ciepłą, brązowo-pomarańczową barwą z widocznymi rubinowymi oczkami. Z racji oryginalnego efektu kociego oka można go spotkać również pod nazwą Cat’s Eye. Granit ten zachwyci każdego, kto ceni sobie jakość, odporność, ale także wygląd kamienia.

ZASTOSOWANIE

Ruby Star, tak jak i inne granity indyjskie, jest odporny na ujemne temperatury czy upały oraz inne niekorzystne warunki pogodowe. Nie straszne są mu zarysowania czy plamy, także śmiało można go użytkować na zewnątrz. Cats Eye chętnie wykorzystywany jest jako materiał na nagrobki czy blaty do stołu w ogrodzie.Nierzadko stosowany jest jako parapety zewnętrzne czy schody.

GB United to bezpośredni importer granitów indyjskich

Stawiamy na najwyższą jakość granitów i elementów z kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne rodzaje granitów, zarówno indyjskich jak i chińskich.