Granit pochodzenia chińskiego. To jeden z najpopularniejszych kamieni chińskich, zaraz po Talila Grey i Padang Dark. Bardzo często stosowany jest na masową skalę

Kolorystyka

Występuje w krwistoczerwonym kolorze z domieszką ciemnych, rozproszonych kropek, które kształtem przypominają małe kryształki.

Zastosowanie

Granit ten najczęściej stosowany jest na zewnątrz budynków, lecz coraz częściej wykorzystuje się go również wewnątrz pomieszczeń. Bardzo często można go dostrzec w inwestycjach publicznych czy w knajpach o nowoczesnym stylu. Jest bardzo trwały i odporny na wiele czynników, dlatego też jest idealnym rozwiązaniem w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dobrze komponuje się zarówno z ciemniejszymi, jak i jaśniejszymi powierzchniami, ze względu na swój odcień. Wyróżnia go także niezwykle ciekawa struktura, w której występują naturalne pasy i szczeliny.

szeroki wybór

Jedną z zalet granitu Maple Red jest jego szeroki wybór zastosowań. Może on być wykorzystany jako okładzina ścienna, elewacja, blat kuchenny, łazienkowy czy ogrzewanie podłogowe. 


GB United w swojej ofercie posiada granit Maple Red, ale również wiele innych kamieni, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
 

Zobacz ten granit w naszym sklepie