Viscont czy Viscount White?

30 Wrz 2021

Granit Viscont / Viscount White pochodzi z Indii. Jest to piękny kamień wysokiej jakości, trwały i odporny na uszkodzenia. Występuje on w odcieniach szarości, która łączy się z ciemnymi, delikatnymi smugami. Granit ten ma dość neutralną, aczkolwiek oryginalną strukturę. Dzięki swoim naturalnym zdobieniom, każda jego płyta jest inna, jedyna i niepowtarzalna.

Granit ten ma różne nazwy, ale jeden wyjątkowy i niezwykle elegancki styl. Wyszukiwarka Google pokazuje około 70 tysięcy wyników wyszukań dla frazy „Viscount White”, a dla „Viscont White” 120 tysięcy. Niektóre polskie firmy bardziej spolszczają tą nazwę i używają terminu „Wiscont White”, jest to jednak znacznie mniej popularne i w wyszukiwarce znajduje się około 4 tysięcy takich wyników.
Według Google Trends w Polsce używa się zarówno nazwy Viscont White jak i Viscount White. Natomiast w Niemczech stosuje się wyłącznie tą pierwszą nazwę.

Za to w Stanach Zjednoczonych występuje jedynie termin Viscount White.
Można zatem stwierdzić, że zarówno jedna, jak i druga nazwa jest prawidłowa.

Na stronie www.gbunited.pl stosujemy nazwę Viscont White. Szerzej o tym kamieniu piszemy w naszych opisach kategorii granitu. Produkty do sprzedaży prezentujemy Państwu w naszej wirtualnej hurtownii: magazyn GB United

Podsumowując granit ten cieszy się dużą popularnością i jego nazwy również.
Produkty z tego kamienia takie jak: płyty, pasy i bloki znajdą Państwo pod taką właśnie nazwą.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię